Vítejte na našem blogu!

Na našem blogu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o účetnictví, daních a hospodaření Vašeho podniku. Naším cílem je poskytnout Vám užitečné informace, tipy a rady, které Vám pomohou zlepšit Vaše účetnictví a snížit náklady na daně.
Zaměřujeme se zde na různá témata, jako je optimalizace daní, nové daňové zákony a předpisy,účetnictví a mnoho dalšího. Naše články jsou napsány odborníky s dlouholetou praxí v oboru, kteří Vám poskytnou nejen teoretické znalosti, ale i praktické rady jak zlepšit účetnictví ve Vaší firmě. 

Věříme, že dobré účetnictví a daňové plánování jsou klíčové pro úspěch Vašeho podnikání. Proto se snažíme na našem blogu přinášet užitečné informace, které Vám pomohou zlepšit Vaše hospodaření a efektivněji využívat Vaše finanční prostředky. 

Děkujeme, že jste si vybrali náš blog jako zdroj informací. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s Vašimi účetními potřebami.

Články na blogu

obrazek_eshop_oss

Jednoduché a efektivní řešení prodeje zboží do EU. Představíme Vám OSS a jeho výhody, a poskytneme informace o povinnostech a možných komplikacích. 

 

 

blog_clanek_podnikani

Založení živnosti může být pro začínající podnikatele náročné a přinést mnoho otázek. Náš článek Vám s nimi může pomoci.

stavebni prace clanek blog

V tomto článku jsme se zaměřili na způsob, jakým mohou být daňové povinnosti přeneseny na jiného plátce daně a jaké jsou výhody tohoto režimu pro podnikatele a firmy.

Nejste plátcem DPH, ale obchodujete se zahraničními subjekty? Využíváte reklamy na facebooku, či googlu? Je možné, že máte povinnost se registrovat jako indentifikovaná osoba.

 

blog_clanek_krypto

Nakoupili jste kryptoměny jako je bitcoin, ethereum nebo jiné a nyní jste v zisku? Co teď s tím? 

 

 

 

Archiv

KADAX účetnictví a daně s.r.o.

IČO: 17669880                        DIČ: CZ17669880

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

KONTAKTNÍ ÚDAJE

© Copyright 2023 KADAX | Účetnictví třinec